Верифікований профіль
1
Рік досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
38
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Атланта Агенція Нерухомості
    23 000 $
    1 917 $/м²

    Замарстинівська вул. (Калініна), 170-Ж

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Greenville Park Lviv
    приміщення вільного призначення
    12 м²
    2023 рік побудови
    вчора
    БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Паркомісце ЖК Greenville Park Lviv, по вул. Замарстинівській, секція 3 паркомісце 15 Найвигідніша пропозиція, на сьогоднішній день, у даному комплексі. Площа 12м2. Будинок зданий. Звертайтесь, влаштую показ, у зручний для Вас час!
    Рієлтор
  • Атланта Агенція Нерухомості
    18 750 $
    1 159 $/м²

    Галицька вул., (Будинок)

    БЕЗ КОМІСІЇ
    ЖК PERFECT LIFE
    приміщення вільного призначення
    16 м²
    3 тиж. тому
    БЕЗ КОМІСІЇ . Продається паркінг і комора в ЖК Perfect Life по вул. Галицька. Паркінг має площу 16. 18м2 в 5 секції будинку (Номер на генплані 47). Комора має площу 3.89м2 в 6 секції будинку (номер на генплані К24). Продаж по переуступці, БЕЗ КОМІСІЇ .
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.